XIX. Caritas Önkéntes Tábor

Kedves táborozni vágyó barátunk!

Hasznos, építő jellegű, mégis szórakoztató nyári programot szeretnél? Nyitott vagy új kapcsolatok, barátságok kialakítására? Kipróbálnád magad új helyzetekben? Tettre kész vagy? Akkor erről nem maradhatsz le!

……………………………………………………………………………………………………………………………..

A 2022-es  önkéntes táborunk mottója: „A változás TE vagy!”. A főhadiszállás idén mesés környezetben, Szelterszen lesz. A tábor ideje alatt a település vendégei leszünk, ahol összefogva, közösen dolgozunk és szórakozunk majd.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Melyek a legfontosabb tudnivalók az idei táborunk kapcsán?

• Helyszín: Szeltersz
  • Időpont: 2022. Július 10-14
  • Részvételi díj: 350 lej
  • Szállás: tábori házban vagy sátorban
  • Életkor: 16+ év

A bejelentkezéshez szükséges az alábbi űrlap kitöltése, illetve a részvételi díj kifizetése a legközelebbi önkéntes koordinátornál.

A regisztráció akkor érvényes, ha a fent említett mindkét feltételt teljesítettétek legkésőbb június 20-ig!

Ha szeretnél ott lenni, mihamarabb jelentkezz be, a helyek száma korlátozott!

• Akinek lehetősége van, az támogathatja anyagiakkal a tábor megszervezését a részvételi díjon felül is, hiszen a kért hozzájárulás a táborozás költségeinek mindössze egy töredékét fedezi, ezért minden támogatást hálásan fogadunk és szívből köszönünk!

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Amennyiben szeretnél bekapcsolódni idén is közös kalandunkba, kérjük, töltsd ki a jelentkezési lapot június 20-ig, szerezd be az orvosi igazolást és a szülői beleegyezést (16-18 év közöttieknek!), majd juttasd el a legközelebbi önkéntes koordinátornak a részvételi díjjal együtt.

A jelentkezéseket az űrlap kitöltésének és a részvételi díj befizetésének sorrendjében fogadjuk, 60 főig.

Mi már nagyon várjuk a közös kalandozást!

Szeretettel,
Önkéntes koordinátorok csapata

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

A tábor megszervezésének támogatása

Ismersz olyan személyt vagy céget aki támogatná az idei táborunkat például a tízóraihoz szükséges gyümölcsökkel, édességgel? Esetleg anyagiakkal tudná segíteni a tábor lebonyolítását?
Ha tudsz ilyen személyről, vállalkozóról, kérünk jelezd a tábor főszervezőjének, Bogdán Beátának a 0735-735165-ös telefonszámon vagy az beata.bogdan@caritas-ab.ro email címen.

Minden felajánlást köszönünk!

Köszönjük partnereinknek a támogatást: Hargita Megye Tanácsa, Communitas Alapítvány, aticream, Csíki Csipsz, Harmopan, Odorest, END-IBO, Vekker Kávéközösség.