XX. Caritas Önkéntes Tábor

Kedves táborozni vágyó barátunk!

Hasznos, építő jellegű, mégis szórakoztató nyári programot szeretnél? Nyitott vagy új kapcsolatok, barátságok kialakítására? Kipróbálnád magad új helyzetekben? Tettre kész vagy? Akkor erről nem maradhatsz le!

……………………………………………………………………………………………………………………………..

A 2023-as önkéntes táborunk mottója: „Több kéz többet húz!”. A főhadiszállás idén is mesés környezetben, Gyergyószárhegyen lesz. A tábor ideje alatt a település vendégei leszünk, ahol összefogva, közösen dolgozunk és szórakozunk majd.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Melyek a legfontosabb tudnivalók az idei táborunk kapcsán?

• Helyszín: Gyergyószárhegy
  • Időpont: 2023. Július 3-8
  • Részvételi díj: 200 lej
  • Szállás: sportcsarnokban
  • Életkor: 16+ év

A bejelentkezéshez szükséges az alábbi űrlap kitöltése, illetve a részvételi díj kifizetése a legközelebbi önkéntes koordinátornál.

A regisztráció akkor érvényes, ha a fent említett mindkét feltételt teljesítettétek legkésőbb március 19-ig!

A jelentkezéseket az űrlap kitöltésének és a részvételi díj befizetésének sorrendjében fogadjuk, 60 főig.

Ha szeretnél ott lenni, mihamarabb jelentkezz be, a helyek száma korlátozott!

• Akinek lehetősége van, az támogathatja anyagiakkal a tábor megszervezését a részvételi díjon felül is, hiszen a kért hozzájárulás a táborozás költségeinek mindössze egy töredékét fedezi, ezért minden támogatást hálásan fogadunk és szívből köszönünk!

Mi már nagyon várjuk a közös kalandozást!

Szeretettel,
Önkéntes koordinátorok csapata

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

A tábor megszervezésének támogatása

Ismersz olyan személyt vagy céget aki támogatná az idei táborunkat például a tízóraihoz szükséges gyümölcsökkel, édességgel? Esetleg anyagiakkal tudná segíteni a tábor lebonyolítását?
Ha tudsz ilyen személyről, vállalkozóról, kérünk jelezd Bogdán Beátának a 0735-735165-ös telefonszámon vagy az beata.bogdan@caritas-ab.ro email címen.

Minden felajánlást köszönünk!